Bezpłatne kursy z polityki i prawa konsumenckiego w ramach Consumer Champion

data dodania: 28.04.2017 | czytany: 7 765 razy
Bezpłatne kursy z polityki i prawa konsumenckiego w ramach Consumer Champion
Zapraszamy wszystkich chętnych do poszerzenia swojej wiedzy nt polityki i prawa konsumenckiego poprzez udział w bezpłatnych zajęciach na platformie Consumer Champion. W projekcie finansowanym przez Komisję Europejską dostępnych jest 6 kursów m.in. prawo konsumenckie, usługi finansowe czy telekomunikacja. Możliwe jest otrzymanie specjalnego certyfikatu za ukończenie kilku lub wszystkich kursów. Kursy dostępne są w języku polskim, wymagana jest wcześniejsza rejestracja.  
Kursy adresowane są m.in. do:
  • pracowników organizacji konsumenckich oraz innych podmiotów non-profit działający w obszarze spraw konsumenckich i posiadający niewielką wiedzę o prawie konsumenckim lub w ogólne nieposiadający takiej wiedzy;
  • pracowników organów państwowych rozpoczynający pracę w obszarze ochrony konsumentów;
  • przedstawicieli mediów;
  • przedstawicieli świata nauki;
  • wszystkich innych zainteresowanych tematyką konsmencką.
 
Wszystkie szczegóły dotyczące programu Consumer Champion, rejestracja oraz zapisy na kursy mozliwe są na stronie internetowej http://www.consumerchampion.eu/
 
Program przygotowało konsorcjum organizacji: BEUC (Europejska Organizacja Konsumencka), SIVECO oraz DARA Creative.
 
 
 
---------------------
Porady prawne są dostępne bezpłatnie dla konsumentów w ramach naszej Infolinii Konsumenckiej 801 440 220 / 22 290 89 16, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Obowiązują opłaty za połączenia wg taryfy operatora.
 
Projekt i realizacja: RIPOSTA
Nasze strony korzystają z plików cookies
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
[chcę poznać politykę cookies]
[ Zgadzam się ]