Wzory pism dla umów zawartych przed 25.12.2014 r.

Jeśli towar został zakupiony do 24.12.2014 r. włącznie to przez kolejne 2 lata, czyli nawet do 24.12.2016 r. obowiązują nas "stare" przepisy i możemy korzystać ze wzorów pism zamieszczonych poniżej.
 
Wzory reklamacyjne dotyczące towarów kupionych przed 25.12.2014 r.
 
Wzory reklamacyjne umów o dzieło, których rezultatem jest rzecz ruchoma, zawartych przed 25.12.2014 r.
Są to usługi, których efektem jest rzecz ruchoma, np. wykonanie mebli na indywidualne zamówienie, uszycie sukni na wymiar, namalowanie portretu.
 
Wzory reklamacyjne umów o dzieło, których przedmiotem jest rezultat nie będący rzeczą ruchomą, zawartych przed 25.12.2014 r.
Są to pozostałe usługi: fryzjerskie, kosmetyczne, pralnicze, naprawcze- takie jak naprawa samochodów, komputerów itd.
 
Wzory pism umów o dzieło w trakcie realizacji:
 
Wzór reklamacyjny usługi turystycznej:
 
Wzory dotyczące pozwów:
 Inne:
 

Zapisz się na newsletter!

 
W ten sposób otrzymasz w przyszłości informacje o ciekawych publikacjach oraz o inicjatywach nastawionych na ochronę Twoich interesów.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Konsumentów Polskich z siedzibą w Warszawie, ul. Kasprzaka 49, kod pocztowy 01-234, zgodnie z art. 23 ustawy o ochronie danych osobowych, dla celów otrzymywania informacji związanych z ochroną praw i interesów konsumentów m.in. dostarczanie informacji o nowych publikacjach i usługach. Oświadczam, że podane przeze mnie dane osobowe są prawdziwe i aktualne oraz, że dotyczą mojej osoby. [pole wymagane]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez podmioty współpracujące ze Stowarzyszeniem Konsumentów Polskich dla celów otrzymywania informacji związanych z ochroną praw i interesów konsumentów m.in. dostarczanie informacji o nowych publikacjach i usługach.
 
 
 
Projekt i realizacja: RIPOSTA
Nasze strony korzystają z plików cookies
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
[chcę poznać politykę cookies]
[ Zgadzam się ]