Wzór ewidencji porad konsumenckich

data dodania: 01.04.2011
Szanowni Państwo,
W załączeniu publikujemy przekazany przez UOKiK wzór ewidencji porad konsumenckich (w szczególności telefonicznych) w formie tabelki. Nie jest ona obowiązkowa, ma jedynie za zadanie ułatwienie ustalenia liczby udzielanych porad konsumenckich. Otrzymane dane będzie można dodatkowo wykorzystać do sprawozdania rzeczników konsumentów. Tutaj można pobrać wzór tabeli w formacie Microsoft Excel.
 
Departament Polityki Konsumenckiej UOKiK apeluje do wszystkich Rzeczników o rzetelne stosowanie się do wzoru ewidencji. Biorąc pod uwagę obowiązek sporządzania przez rzeczników rocznych sprawozdań z działalności, prawidłowe i regularne wypełnianie podstawowej tabelki podczas codziennej pracy może zdecydowanie ułatwić sporządzenie tabeli podsumowującej całoroczną działalność rzecznika. Wzór ewidencji porad konsumenckich, pomimo, iż nie jest obowiązkowy, został stworzony w celu ułatwienia zarówno pracy rzecznika, współpracy z Urzędem, jak i odzwierciedlenia rzeczywistej liczby spraw i działań podejmowanych przez powiatowych/miejskich rzeczników konsumentów. Dziękujemy!
 
Projekt i realizacja: RIPOSTA
Nasze strony korzystają z plików cookies
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
[chcę poznać politykę cookies]
[ Zgadzam się ]