Ujawniamy sekrety kawy i herbaty – sprawdź, które produkty wypadły najlepiej w badaniach

Zimowa pora to idealny czas, by delektować się kubkiem gorącej kawy lub herbaty. Czy jednak wiemy, co pijemy? Nasze testy pokazują, że kawa i herbata kryją w sobie wiele tajemnic. Jakich? Przeczytaj o tym koniecznie w naszych najnowszych raportach z niezależnych badań produktów, które pobierzesz bezpłatnie tutaj.

 

Badania konsumenckie mielonej kawy i czarnej herbaty w torebkach na czterech rynkach europejskich zostały przeprowadzone na przełomie kwietnia i maja 2021 r. w ramach międzynarodowego projektu „Takie same czy inne – czy jakość żywności w krajach Regionu Bałtyckiego różni się od jakości żywności w krajach Europy Zachodniej?”. Fundacja Konsumentów jest liderem tego projektu.
Projekt współfinansowany jest ze środków Komisji Europejskiej (Consumer Programme 2014–2020) oraz ze środków Narodowego Instytutu Wolności (Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018–2030). Publikowane treści reprezentują opinie autora i stanowią jego wyłączną odpowiedzialność. Komisja Europejska nie ponosi żadnej odpowiedzialności za posłużenie się treściami.