Jak zadbać o klimat i własną kieszeń? Oglądaj Akademię Rynku Energii

data dodania: 13.10.2021 | czytany: 1 410 razy
Jak zadbać o klimat i własną kieszeń? Oglądaj Akademię Rynku Energii
Czy znasz swoje prawa jako odbiorcy energii elektrycznej i gazu? Chcesz zadbać o klimat oraz o domowy budżet? Już od 14 października oglądaj Akademię Rynku Energii. W programie ciekawe rozmowy, w tym 4 listopada ekspert Fundacji Konsumentów opowie o prawach konsumenta na rynku energii.
 
 
Akademia Rynku Energii to projekt stworzony przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska. W publikowanych co tydzień krótkich filmach znajdą się zagadnienia związane z rynkiem energii, prawami odbiorców, polityką energetyczną, odnawialnymi źródłami energii, czy elektromobilnością. Akademię Rynku Energii tworzą eksperci, którzy podpowiedzą jak zadbać o klimat, a przy okazji o domowy budżet.
 
W odcinku emitowanym 4 listopada prawnik Fundacji Konsumentów Adam Rusiłowicz, opowie o prawach konsumenta na rynku energii.
 
Pierwszy z 10-odcinkowego cyklu, dostępny będzie już 14 października na kanałach społecznościowych Ministerstwa Klimatu i Środowiska.
 
--------------------
Porady prawne są dostępne bezpłatnie dla konsumentów w ramach Infolinii Konsumenckiej 801 440 220 / 22 290 89 16, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Obowiązują opłaty za połączenia wg taryfy operatora.
 
Copyright © 2021 Fundacja Konsumentów
Nasze strony korzystają z plików cookies
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
[chcę poznać politykę cookies]
[ Zgadzam się ]