Jeśli chcemy dobrych umów żądajmy ich od firm! O tym w audycji w Radio Plus.

data dodania: 14.07.2011 | czytany: 34 136 razy
Jeśli chcemy dobrych umów żądajmy ich od firm! O tym w audycji w Radio Plus.
Jakość umów konsumenckich w Polsce jest bardzo niska, teraz możemy mieć wpływ na tę sytuację! Stowarzyszenie Konsumentów Polskich prowadzi projekt Dobra Umowa. Każdy z nas może oddać swój głos poparcia dla Dobrej Umowy na Facebooku. Zapraszamy do wysłuchania krótkiej audycji o umowach i Dobrej Umowie w Radio Plus.
Serdecznie zapraszamy do wysłuchania audycji w Radiu Plus (z czerwca 2011 r.), w której członek Stowarzyszenia Konsumentów Polskich - Paweł Rokicki - opowiedział o sytuacji konsumentów na rynku, problemie niskich standardów umów konsumenckich i projekcie Dobra Umowa prowadzonym przez Stowarzyszenie w celu zwiększenia bezpieczeństwa umów w kraju.
 
 
Audycji można posłuchać klikając tutaj.
 
 
Pamiętajmy, że nie jesteśmy bezradni w relacji z przedsiębiorcą. Powinniśmy żądać od firm dobrych umów i doceniać te firmy, które dobrowolnie chcą nam je zaoferować! Każdy z nas może to zrobić popierając projekt Dobra Umowa na Facebooku! Wystarczy dołączyć do strony Dobrej Umowy klikając "Lubię to!" pod adresem www.facebook.com/dobraumowa
 
Nie zapomnijmy też o rozgłoszeniu tej idei wśród znajomych. Każdy głos się liczy!
Copyright © 2020 Fundacja Konsumentów
Nasze strony korzystają z plików cookies
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
[chcę poznać politykę cookies]
[ Zgadzam się ]