Masz problem? Pomożemy! Rusza nasza Infolinia Konsumencka 800 889 866

data dodania: 26.01.2015 | czytany: 71 109 razy
Masz problem? Pomożemy! Rusza nasza Infolinia Konsumencka 800 889 866
Masz problem i nie wiesz, gdzie szukać porady? Nie wiesz jak skutecznie złożyć reklamację w sklepie? Chcesz zwrócić towar, rozwiązać umowę z usługodawcą lub dowiedzieć się jak skutecznie dochodzić swoich praw? Zapytaj ekspertów dzwoniąc na bezpłatny numer uruchamianej od 27 stycznia Infolinii Konsumenckiej: 800 889 866.
 
Stowarzyszenie Konsumentów Polskich oraz Fundacja Konsumentów uruchamiają Infolinię Konsumencką, która będzie dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00. Od 27 stycznia br. każdy konsument, mający problem z przedsiębiorcą, może zwrócić się po darmową poradę prawną, dzwoniąc pod bezpłatny numer 800 889 866. Porady nie będą natomiast udzielane przedsiębiorcom.
 
"Często nie jesteśmy pewni, jak się zachować, kiedy źle potraktowano nas w sklepie, wykonawca mebli kuchennych wziął zaliczkę i zniknął, a sprzedawca nie chce przyjąć reklamacji butów, bądź cieknącego czajnika elektrycznego. Teraz mamy możliwość bezpłatnego uzyskania odpowiedzi na te i podobne pytania od prawników ze Stowarzyszenia Konsumentów Polskich. Poprzez uruchomienie Infolinii chcemy zachęcić nas wszystkich - konsumentów do odważnego egzekwowania swoich praw" - mówi Grażyna Rokicka, prezes Stowarzyszenia Konsumentów Polskich.
 
Projekt finansowany jest ze środków Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
 
Osoby zainteresowane tematyką konsumencką, rozwiązywaniem problemów konsumenckich i dzieleniem się wiedzą na ten temat zachęcamy do dołączenia na nasz profil na Facebooku: facebook.com/konsumenci
 
 
Copyright © 2021 Fundacja Konsumentów
Nasze strony korzystają z plików cookies
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
[chcę poznać politykę cookies]
[ Zgadzam się ]