Ważna informacja dla podróżnych Neckermann Polska Biuro Podróży Sp. z o.o.!

data dodania: 26.09.2019 | czytany: 1 537 razy
Ważna informacja dla podróżnych Neckermann Polska Biuro Podróży Sp. z o.o.!
25 września 2019 r. zarząd spółki Neckermann Polska Biuro Podróży Sp. z o.o. złożył Marszałkowi Województwa Mazowieckiego oświadczenie o niewypłacalności, co oznacza, że spółka nie jest w stanie wywiązać się z umów zawartych z podróżnymi o udział w imprezach turystycznych.
W związku z powyższym na stronach Marszałka Województwa Mazowieckiego został umieszczony Komunikat dla podróżnych, którzy zawarli umowy o imprezy turystyczne z Neckermann Polska Biuro Podróży Sp. z o.o.
 
 
W komunikacie znajdują się najważniejsze informacje wraz z numerami kontaktowymi dla podróżnych, którzy w momencie niewypłacalności znajduje się poza granicami kraju.
 
Komunikat zawiera również informacje dla podróżnych którzy wnieśli wpłaty za imprezę a nie została lub nie zostanie ona zrealizowana jak również, co do imprezy która została przerwana i nastąpił wcześniejszy powrót do kraju (częściowy zwrot wpłaty za niewykorzystane dni) oraz osoby, które pokryły samodzielnie koszty powrotu do kraju.
 
Szczegółowe informacje w komunikacie:
 
 
---------------------
Porady prawne są także dostępne bezpłatnie dla konsumentów w ramach Infolinii Konsumenckiej 801 440 220 / 22 290 89 16,
od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Obowiązują opłaty za połączenia wg taryfy operatora. 
 
---------------------
Przydatne informacje dla konsumentów i sprzedawców można znaleźć także na stronie projektu Consumer Law Ready, którego partnerem jest Fundacja Konsumentów.
 
 
Copyright © 2020 Fundacja Konsumentów
Nasze strony korzystają z plików cookies
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
[chcę poznać politykę cookies]
[ Zgadzam się ]