Skip to content

Kurs online: prawo konsumenckie dla biznesu

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs przyda się każdemu sprzedawcy, zwłaszcza, jeśli chce uaktualnić swoją wiedzę o przepisach konsumenckich i upewnić się czy działa zgodnie z tymi przepisami. Wiedza, którą przekazujemy jest szczególnie przydatna na stanowiskach takich jak:

  • sprzedawca
  • menedżer
  • prawnik
  • specjalista ds. obsługi klienta
  • pracownik działu reklamacji
  • przedstawiciel e-commerce

Dlaczego akurat ten kurs?

Prawo konsumenckie dotyczy i konsumentów i przedsiębiorców. Wszyscy myślą, że je znają, ale tak naprawdę mało kto jest w tej dziedzinie ekspertem. W trosce o konsumentów chcemy też pomagać biznesowi w lepszym zrozumieniu prawa konsumenckiego. Dlatego jeśli reprezentujesz biznes to zapraszamy Cię na nasz kurs,  którego autorzy przeprowadzili wiele szkoleń dla konsumentów i powiatowych rzeczników konsumentów, dla przedsiębiorców, posłów i urzędników. Jesteśmy w tym temacie ekspertami. Wiemy, czym różni się rękojmia od gwarancji i podpowiadamy, które żądania konsumenta sprzedawca musi, a których nie musi spełnić. 

W dodatku umiemy to wszystko wytłumaczyć po ludzku.

Nie chcemy zabrać Ci czasu – chcemy Ci go oszczędzić. Po naszym szkoleniu nie będziesz musiał zastanawiać się, bo będziesz już wiedział jak bezpiecznie zawierać umowy i zgodnie z przepisami rozpatrywać reklamacje.

Z badań wynika, że konsumenci mają do sprzedawców ogromne zaufanie. Po naszym kursie żaden sprzedawca nie zawiedzie tego zaufania, bo będzie doskonale wiedział, jakie ma obowiązki, ale też jakie prawa mają konsumenci.

Program kursu

Lekcja 1

Wprowadzenie, czyli co łączy sprzedawcę z kupującym i dlaczego warto dobrze zawierać umowy

Lekcja 2

Jakich informacji należy udzielić konsumentowi przed zawarciem z nim umowy?

Lekcja 3

Kiedy sprzedawca musi przyjąć zwrot towaru i oddać konsumentowi pieniądze?

Lekcja 4

Jak zgodnie z prawem zorganizować przyjmowanie reklamacji?

Lekcja 5

Dlaczego sprzedawca powinien wiedzieć, co to jest gwarancja?

Poznaj nasz zespół

image-2

Grażyna Rokicka

Od ponad 30 lat zajmuję się prawami konsumentów. Jestem autorem i współautorem licznych publikacji z zakresu ochrony konsumentów. Współtworzyłam i prowadziłam liczne szkolenia z prawa i polityki konsumenckiej np. dla powiatowych rzeczników konsumentów. Jestem współautorem programu tego kursu.

Sybilla-Graczyk-2

Sybilla Graczyk

Jestem adwokatem, mam doświadczenie w prawie konsumenckim. Od wielu lat pełnię nadzór nad zespołem prawnym Fundacji Konsumentów, prowadzę szkolenia i jestem autorem tekstów z zakresu prawa konsumenckiego. Współtworzyłam program tego kursu.

Filip-zdjęcie

Filip Golis

Jestem prawnikiem i specjalizuję się w prawie konsumenckim. W tym obszarze prawa udzieliłem ok. 35 tys. porad prawnych. To ja w formie wideo przeprowadzam uczestników naszego kursu przez zawiłości przepisów konsumenckich.

Zobacz opinie naszych klientów

Kurs był merytoryczny i poruszał interesujące nas kwestie. Po przejściu kursu każdego etapu można było zweryfikować zdobytą wiedzę a całość zwieńczona była wygenerowaniem odpowiedniego certyfikatu ukończenia. Podsumowując, duża dawka eksperckiej wiedzy w przystępnej cenie.
Marcin
Agencja reklamowa

Oferta

499
5 lekcji
8 filmów szkoleniowych
zadania utrwalające wiedzę
materiały pisemne
nielimitowany dostęp przez rok
certyfikat ukończenia kursu
 

Jeśli zamiast e-learningu wolisz szkolenie szyte na miarę to napisz do nas e-mailowo na: szkolenia@konsumenci.org

 
LinkedIn
Share
Instagram
FbMessenger