Consumer Classroom - portal edukacji konsumenckiej

 
 
Jesteśmy partnerem inicjatywy Consumer Classroom oferującej bezpłatne zasoby edukacyjne oraz interaktywne narzędzia współpracy, które pomagają nauczycielom w przygotowaniu planów lekcji dla uczniów w wieku 12-18 lat oraz dzieleniu się nimi z innymi nauczycielami z krajów UE. Aby z nich korzystać należy zarejestrować się na stronie: http://www.consumerclassroom.eu/pl
 
Strona jest finansowana ze środków UE i ma na celu stymulowanie rozwoju edukacji konsumenckiej w szkołach ponadpodstawowych oraz kształtowanie odpowiednich postaw konsumenckich młodzieży. Zakres merytoryczny Consumer Classroom jest bardzo szeroki – dotyczy bowiem różnych zagadnień dotyczących konsumentów w krajach UE, m.in. świadomości konsumenckiej, praw i ochrony konsumentów, prawa do prywatności, świadomej konsumpcji, ochrony środowiska naturalnego i zrównoważonego rozwoju, edukacji finansowej, prawnej, zdrowotnej, medialnej.
 
Zapraszamy na stronę: http://www.consumerclassroom.eu/pl
 
 
Koordynację działań informacyjnych i promocyjnych oraz opiekę merytoryczną nad polską częścią ConsumerClassroom.eu sprawuje Fundacja Think! (www.think.org.pl).
Copyright © 2021 Fundacja Konsumentów
Nasze strony korzystają z plików cookies
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
[chcę poznać politykę cookies]
[ Zgadzam się ]