Życzymy pełnych wytchnienia, uśmiechu i miłości Świąt Bożego Narodzenia!

Drodzy Konsumenci!

Życzymy Wam pełnych wytchnienia, uśmiechu i miłości Świąt Bożego Narodzenia. A przy okazji wszelkiej pomyślności w Nowy Roku!

A już w pierwszym kwartale Nowego Roku oddamy w Wasze ręce niespodziankę! Będzie to zupełnie nowe narzędzie, które pomoże w nawiązywaniu dialogu z firmami i lepszym egzekwowaniu swoich praw. Więcej o tym już wkrótce.

Pozdrawiamy!

Zespół Fundacji Konsumentów

———

Masz problem z wadliwym towarem? Zachęcamy do korzystania z naszych szybkich e-porad online, dostępnych na stronie porady.konsumenci.org. Fundacja Konsumentów prowadzi ten portal już wiele lat, z naszych szybkich e-porad skorzystało już ponad 160 000 konsumentów. Poradę można uzyskać tutaj.

Fakturownia.pl wspiera naszą działalność – dziękujemy!

Rozpoczęliśmy współpracę z Newspoint – firmą, która oferuje kompleksowy monitoring mediów. Monitoruje wszystkie typy mediów (social media, portale, serwisy informacyjne, opinie, branżowe, wertykalne, fora, blogi, prasa i RTV). To partnerstwo ułatwi nam skuteczne działania w mediach tak, abyśmy mogli lepiej docierać do Was z ważnymi dla konsumentów informacjami. Za to wsparcie na rzecz ochrony konsumentów bardzo dziękujemy!
Continue reading