Infolinia Konsumencka

 
Masz problem i nie wiesz, gdzie szukać porady? Nie wiesz jak skutecznie złożyć reklamację w sklepie? Chcesz zwrócić towar, rozwiązać umowę z usługodawcą lub dowiedzieć się jak skutecznie dochodzić swoich praw?
 
Pierwszą pomoc uzyskasz na Infolinii Konsumenckiej 801 440 220 / 22 290 89 16, która dostępna jest w dni powszednie w godzinach od 8.00 do 18.00.
 
 
 
Każdy konsument, mający problem z przedsiębiorcą, może zwrócić się po poradę prawną. Porady nie są udzielane przedsiębiorcom. Porady są bezpłatne, dzwoniący ponosi jedynie koszt połączenia zgodny z taryfą swojego operatora.
 
 
 
Zadanie „Infolinia Konsumencka w latach 2020-2021” jest realizowane dzięki finansowaniu ze środków Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
 
 
Osoby zainteresowane tematyką konsumencką, rozwiązywaniem problemów konsumenckich i dzieleniem się wiedzą na ten temat zachęcamy do dołączenia na nasz profil na Facebooku: facebook.com/konsumenci
 
 
Partner Prawny
 

Zapisz się na newsletter!

 
W ten sposób otrzymasz w przyszłości informacje o ciekawych publikacjach oraz o inicjatywach nastawionych na ochronę Twoich interesów.
Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera przez Fundację Konsumentów z siedzibą w Warszawie [pole wymagane]
 
 
Copyright © 2020 Fundacja Konsumentów
Nasze strony korzystają z plików cookies
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
[chcę poznać politykę cookies]
[ Zgadzam się ]