Skip to content

Odrzucona reklamacja lub nieudany zwrot towaru? Pomoże nowy, bezpłatny serwis Konsumersi.pl

Fundacja Konsumentów uruchomiła nowy serwis internetowy, który pomaga załatwiać sprawy konsumenckie w szybki, przyjazny i skuteczny sposób – Konsumersi.pl.

 

Masz problem konsumencki? Skorzystaj z bezpłatnego rozwiązania w serwisie Konsumersi.pl

 

Konsumersi.pl ​​umożliwia zarejestrowanym konsumentom szybkie, przyjazne i bezpłatne zgłoszenie do firmy spornej sprawy. Przedsiębiorca otrzymuje powiadomienie z serwisu o nowym zgłoszeniu od konsumenta i może na nie odpowiedzieć. Konsument może zdecydować o jednoczesnym upublicznieniu sprawy – wtedy zarówno treść sprawy, jak i odpowiedzi firmy, są widoczne dla użytkowników Internetu. Zgłoszenie sprawy poprzez nasz serwis nie wymaga wiedzy prawniczej i zajmuje tylko kilka minut.

 

Dla firmy sprawne rozwiązanie sporu wspiera reputację organizacji, która wyróżnia się wysoką jakością obsługi. Firma może w ten sposób potwierdzić realne zaangażowanie w rozwiązywanie problemów swoich klientów.

 

Zachęcamy wszystkich konsumentów do aktywnego korzystania z serwisu Konsumersi.pl! Polecamy też udostępnienie informacji o tym nowym narzędziu znajomym, którzy mogą potrzebować bezpłatnego wsparcia konsumenckiego.

 

Ten projekt jest częścią działania, które otrzymało dofinansowanie w ramach dotacji operacyjnej z Programu Konsumenckiego Unii Europejskiej (2020-2025).

Zobacz również

LinkedIn
Share
Instagram
FbMessenger