Skip to content

Mamy dla Ciebie prezent: aplikacja mobilna nastawiona w 100% na ochronę Twoich praw

Są takie problemy, o których wszyscy wiedzą, niektórzy mówią, a nikt nie mógł ich dotąd rozwiązać. Sprawcy tych problemów czują się bezkarni, bo nikt nie zmusza ich do zmiany czyli do uczciwego traktowania konsumentów. Dlatego robimy rewolucję!

Nowa aplikacja mobilna Fundacji Konsumentów może z Twoją pomocą wyeliminować z rynku nieuczciwe praktyki.

Na pewno to znasz: cena w gazetce lub na półce sklepowej jest niższa niż przy kasie;  za „gratis” z oferty musisz zapłacić lub dostaniesz go pod warunkiem kupna innego towaru lub usługi;  sprzedawca twierdzi, że produkt ma jakieś cudowne właściwości, chociaż nie ma żadnych dowodów na prawdziwość tych twierdzeń.

Jeśli Cię to złości, weź sprawy w swoje ręce, dołącz do nas. My KONSUMENCI możemy działać razem. Nie pozwólmy się oszukiwać, po prostu zróbmy rewolucję w ochronie naszych praw i interesów!

Więcej informacji i linki do pobrania aplikacji znajdziesz tutaj.

 

Aplikacja Konsumenci powstała w ramach międzynarodowego projektu „Takie same czy inne – czy jakość żywności w krajach Regionu Bałtyckiego różni się od jakości żywności w krajach Europy Zachodniej?”. Projekt finansowany jest ze środków Komisji Europejskiej (Consumer Programme 2014–2020). Publikowane treści reprezentują opinie autorów i stanowią ich wyłączną odpowiedzialność. Komisja Europejska nie ponosi żadnej odpowiedzialności za posłużenie się tymi treściami.

Zobacz również

LinkedIn
Share
Instagram
FbMessenger